Büyümek Cup güncesi

UNO Büyümek Cup 2010 un Şampiyonu İstanbul Sarıyer Doğa Koleji!

UNO Büyümek Cup 2010 Basketbol Turnuvası 19 Haziran Cumartesi günü oynanan maçlarla sona erdi...

Fatih Spor Kompleksi’nde 18 Haziran Cuma günü grup maçları ile başlayan büyük final heyecanı, 19 Haziran, Cumartesi oynanan yarı final ve final maçları ile sürdü. Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Tekirdağ olmak üzere toplam 5 ilde, 163 takımın katılımı ile 27 Aralık 2009 tarihinde başlayan UNO Büyümek Cup 2010 Basketbol Turnuvası’nın şampiyonu İstanbul Sarıyer Doğa Koleji oldu. Şampiyon takım kupasını 19 Haziran, Cumartesi günü saat 18.15’te düzenlenen ödül töreni ile Türk Milli Basketbol Takımı eski oyuncusu Ömer Büyükaycan’dan aldı.

Basketbola ilgi duyan tüm ilköğretim öğrencilerinin her sene heyecanla beklediği ve yeteneklerini sergileyebildikleri ilk ve tek profesyonel turnuva olma özelliği taşıyan UNO Büyümek Cup 2010 Basketbol Turnuvası’nda bu yıl 6 takım finalde yarışmaya hak kazandı. 3.’lük – 4.’lük maçı Ankara Üniversitesi ve İzmir 9 Eylül İhtisas (A) takımları arasında yapılırken; İstanbul Sarıyer Doğa Koleji ve İstanbul BJK SK takımları ise birincilik için mücadele etti. Bursa Tofaş ve Tekirdağ Tredaş takımları ise grup maçları sonucunda elendi.

UNO Büyümek Cup 2010 Basketbol Turnuvası’nda dereceye giren takımlar:

1. İstanbul Sarıyer Doğa Koleji
2. İstanbul BJK SK
3. Ankara Üniversitesi
4. İzmir 9 Eylül İhtisas (A)
UNO Büyümek CUP’ ta Büyük Final!

5 şehir, 163 takım...

Sadece biri şampiyon olacak...

UNO Büyümek CUP’ta Büyük Final!

Büyümek Cup’ın 2010 yılı büyük finali 19 Haziran 2010’da İstanbul Fatih Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek.

Bu mücadeleyi kaçırmayın!

Final coşkusunda görüşmek üzere...
Bursa'da şampiyon Tofaş!
Bursa finalinden galip çıkan takım Tofaş SK oldu. Tebrikler Tofaş!
İstanbul Eleme Etabı Başlıyor
İstanbul Eleme Etabı Maçları, 15-16 Mayıs tarihleri arasında oynanacaktır. Maçların bilgilerine "Maç takvimi ve sonuçları" bölümünden ulaşabilirsiniz.
Tekirdağ'ın şampiyonu Tredaş Spor oldu!
Tekirdağ’da şampiyon belli oldu! Haftalar süren mücadeleden galip çıkan Tredaş Spor’a İstanbul’daki finallerde başarılar diliyoruz.
Tekirdağ'da Heyecan Dorukta!
Tekirdağ'da finale sadece 3 gün kaldı! Heyecanla beklenen Tekirdağ finali 8 Mayıs 2010 Cumartesi günü Tekirdağ Spor Salonu'nda oynanacak. İyi olan kazansın!
İzmir Çeyrek Final Maçları Başlıyor!
Buyumek Cup İzmir ayağı çeyrek final heyecanı bu haftasonu başlıyor! Oynanacak maçların bilgilerine Maç Takvimi'nden ulaşabilirsiniz.

Not: İzmir takımları için puan durumları finalize olmuştur. Bundan sonraki maçlar eleme usülü oynanacaktır.
Sayı Kralı olmaya hazır mısınız?
Büyümek Cup "Sayı Kralı" oyunu başladı! Hemen aşağıdaki linke tıklayın, en iyi atışlarınızı yapın, Sayı Kralı siz olun:

http://www.unobuyumekcup.com/index.php/minigame/

Uno Büyümek Cup Ankara'da!
Uno Büyümek Cup Ankara Grup Maçları başladı. Maç tarih ve saatlerini "maç takvimi ve sonuçları" bölümünden öğrenebilirsiniz.
İstanbul Üst Grupları Fikstürü
İstanbul Üst Grupları fikstürü sitemize girilmiştir. Maç tarihleri ve salonlarını "Maç takvimi ve sonuçları" bölümünden görüntüleyebilirsiniz.