Büyümek Cup güncesi

İstanbul fikstürü güncellenmiştir
İstanbul fikstüründe yer alan maç tarihleri ve yerleri ile bazı takımlarda değişiklik yapılmıştır. Maçların gerçekleşeceği salonlar arasında yer alan World Point salonu yerine, bundan sonrasında İhlas Koleji salonu kullanılmaya başlanacaktır. İlgili güncellemeleri 'Maç takvimi ve sonuçları' bölümünden inceleyebilirsiniz.
Turnuvaya katılacak takımların dikkatine...
Turnuvaya katılacak her takımın sitemizin 'Belgeler' bölümünde yer alan formları indirmeleri ve doldurmaları gerekmektedir. Formlarda yer alan oyuncu isimleri net okunabilecek şekilde doldurulmalı ve takım antrenörü ile yöneticisi tarafından imzalı şekilde maç günü UNO Büyümek Cup yetkililerine teslim edilmelidir.

Belgeler bölümüne aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

http://unobuyumekcup.com/index.php/hakkinda/belgeler
Puan durumu
Sitemize yeni eklenen 'Puan durumu' bölümünden şehirlere ve gruplara göre puan durumlarını inceleyebilirsiniz.
09-10 Ocak İstanbul ve Tekirdağ maç sonuçları
Geçtiğimiz hafta sonu İstanbul ve Tekirdağ'da gerçekleşen birbirinden çekişmeli maçların sonuçlarına 'Maç takvimi ve sonuçları' bölümünden ulaşabilirsiniz.
Oyun kurallarında yeni düzenleme
Oyun kurallarında değişiklik yapılmıştır. Yeni uygulama aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır;

Maç süresi 8 dakika durdurularak oynatılacaktır. Periyot araları 1 dakika, 2. ve 3. periyot araları 2 dakika ve molalar 30 saniye olacak şekilde düzenlenmiştir.
İstanbul fikstürü çekildi
İstanbul ilk hafta maç tarihlerini 'Maç takvimi ve sonuçları' sayfasında görebilirsiniz.
İstanbul fikstürü yarın çekiliyor
İstanbul maç fikstürü çekilişi 05 Ocak 2010 tarihinde Coliseum Sportif Yaşam Merkezi'nde saat 16:00'da gerçekleşecektir. Fikstür sonuçlarına yarın sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ ilk hafta maç fotoğrafları
Tekirdağ'da gerçekleşen ilk hafta maçlarına ait fotoğrafları ilgili maç sayfalarında görebilirsiniz. Maç sayfalarına ulaşmak için "Maç takvimi ve sonuçları" bölümünden ilgili maçların üzerine tıklayın.
Tekirdağ maç tarihleri
Tekirdağ maç tarihleri belli oldu. Maç tarihleri ve salon bilgileri için sitemizde "Maç takvimi ve sonuçları" sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Oyun kurallarında yeni düzenleme
Oyun kurallarında yer alan 4. maddede değişiklik yapılmıştır. Yeni uygulama aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır;

4- Maçlar 8 dakikalık periyotlar halinde oynanacaktır. Süre sadece serbest atışlarda ve molalarda durdurulacaktır. Son periyotun son 2 dakikası süre durdurularak oynatılacaktır.